Události na Červen 2022
-
Mapový trénink (žactvo)
Mapový trénink (žactvo)
–
1. 6. 2022Brno, Starý Lískovec (ZŠ Bosonožská) – sraz: 16:15 – mapa: Starý Lískovec – typ tréninku: sprint + sprint + sprintové variace – doprava: tramvají 6, 8 na zastávku „Dunajská“ – vedoucí: Kamila Tachovská a Michaela Zřídkaveselá
Mapový trénink (dorost+)Mapový trénink (dorost+)
–
1. 6. 2022Ochoz u Brna (parkoviště Pod Hádkem) – sraz: 16:30 – mapa: Skalka – typ tréninku: seběhy – přihlášky do pondělí 30. května – doprava: osobními auty – vedoucí: Libor Zřídkaveselý
-
M ČR na krátké trati (TJN)
M ČR na krátké trati (TJN)
–
4. 6. 2022 – 5. 6. 2022krátká trať – centrum: Nová Ves nad Nisou – start: SO 12:00, NE 10:00 – doprava: osobními auty v 7:00 z Brna – vedoucí: Libor Zřídkaveselý – ubytování: penzion – terén: typický jizerskohorský (kameny různých velikostí, kamenná pole, bažinky, kopcovitý), ne tak členitý, vysoké borůvčí, částečně velmi podmáčený až skandinávský – přihlášky do 21. května – návrat okolo 18:00
-
M ČR na krátké trati (TJN)
M ČR na krátké trati (TJN)
–
4. 6. 2022 – 5. 6. 2022krátká trať – centrum: Nová Ves nad Nisou – start: SO 12:00, NE 10:00 – doprava: osobními auty v 7:00 z Brna – vedoucí: Libor Zřídkaveselý – ubytování: penzion – terén: typický jizerskohorský (kameny různých velikostí, kamenná pole, bažinky, kopcovitý), ne tak členitý, vysoké borůvčí, částečně velmi podmáčený až skandinávský – přihlášky do 21. května – návrat okolo 18:00
-
Mapový trénink (všichni)
Mapový trénink (všichni)
–
8. 6. 2022Brno, Veselka (Bosonožský hájek) – sraz: 16:15 – mapa: Veselka – typ tréninku: hvězdice + scorelauf + one man relay + one man relay – doprava: autobusem 52 na zastávku „Borkovník“ – přihlášky (dorost+) do pondělí 6. června – vedoucí: Kamila Tachovská, Michaela Zřídkaveselá a Libor Zřídkaveselý
-
8. Jihomoravská liga + Mistrovství Jmk (ADA)
8. Jihomoravská liga + Mistrovství Jmk (ADA)
–
11. 6. 2022klasická trať – Lipůvka – start: 10:30 – přihlášky do neděle 5. června – doprava: osobními auty – vedoucí: Kamila Tachovská – návrat okolo 13:00
-
Mapový trénink (žactvo)
Mapový trénink (žactvo)
–
15. 6. 2022Brno, Bystrc (U křivé borovice) – sraz: 16:15 – mapa: Chvalkovka – typ tréninku: linie + linie se shluky + COB s chybějící kontrolou – doprava: tramvají 10 na zastávku „Ečerova“ nebo autobusem číslo 52, 54 na zastávku „Ruda“ – vedoucí: Kamila Tachovská a Michaela Zřídkaveselá
Mapový trénink (dorost+)Mapový trénink (dorost+)
–
15. 6. 2022Neslovice (ulice Lesní) – sraz: 16:30 – mapa: Knížecí les – typ tréninku: kombotech – přihlášky do pondělí 13. června – doprava: osobními auty – vedoucí: Libor Zřídkaveselý
-
Žebříček B-Morava (LCE)
Žebříček B-Morava (LCE)
–
18. 6. 2022 – 19. 6. 2022klasická trať – centrum: Přečkovice – start: 12:00 – doprava: osobními auty v 9:00 z Brna – vedoucí: Kamil Komenda – ubytování: penzion – terén: středoevropský, kopcovitý, střední hustota komunikací, smíšená vegetace (místy notně prokácená po kůrovcové kalamitě), častý sezónní podrost, občasné erozní rýhy – přihlášky do 11. června
krátká trať – centrum: Přečkovice – start: 10:00 – terén: středoevropský, kopcovitý, střední hustota komunikací, smíšená vegetace (místy notně prokácená po kůrovcové kalamitě), častý sezónní podrost, občasné erozní rýhy – přihlášky do 11. června – návrat okolo 16:00 -
Žebříček B-Morava (LCE)
Žebříček B-Morava (LCE)
–
18. 6. 2022 – 19. 6. 2022klasická trať – centrum: Přečkovice – start: 12:00 – doprava: osobními auty v 9:00 z Brna – vedoucí: Kamil Komenda – ubytování: penzion – terén: středoevropský, kopcovitý, střední hustota komunikací, smíšená vegetace (místy notně prokácená po kůrovcové kalamitě), častý sezónní podrost, občasné erozní rýhy – přihlášky do 11. června
krátká trať – centrum: Přečkovice – start: 10:00 – terén: středoevropský, kopcovitý, střední hustota komunikací, smíšená vegetace (místy notně prokácená po kůrovcové kalamitě), častý sezónní podrost, občasné erozní rýhy – přihlášky do 11. června – návrat okolo 16:00 -
Mapový trénink (všichni)
Mapový trénink (všichni)
–
22. 6. 2022!!! POŘÁDÁME !!!
Brno, Líšeň – sraz: 17:00 – mapa: Hornek (1:10 000, E=5m) – Mistrovství Jihomoravského kraje ve štafetách – doprava: zvláštním autobusem v 16:00, 16:20 a 16:40 od Zetoru – vedoucí: Kamila Tachovská – start: 17:15 – návrat okolo 19:30
-
Veteraniáda ČR (STE)
Veteraniáda ČR (STE)
–
24. 6. 2022 – 26. 6. 2022sprint –centrum: Litovel – start: 17:00 – vedoucí: Libor Robotka – ubytování: penzion – terén: historická městská zástavba, přilehlé parky, přilehlé sídliště. Běžecký podklad: asfaltové cesty/beton, kamenná dlažba, trávník – přihlášky do 11. června
klasická trať –centrum: Horní Město – start: 11:00 – terén: smíšený les, členitý terén, místy skalky – přihlášky do 11. června
krátká trať –centrum: Horní Město – start: 10:00 – terén: smíšený les, členitý terén, místy skalky – přihlášky do 11. června -
Veteraniáda ČR (STE)
Veteraniáda ČR (STE)
–
24. 6. 2022 – 26. 6. 2022sprint –centrum: Litovel – start: 17:00 – vedoucí: Libor Robotka – ubytování: penzion – terén: historická městská zástavba, přilehlé parky, přilehlé sídliště. Běžecký podklad: asfaltové cesty/beton, kamenná dlažba, trávník – přihlášky do 11. června
klasická trať –centrum: Horní Město – start: 11:00 – terén: smíšený les, členitý terén, místy skalky – přihlášky do 11. června
krátká trať –centrum: Horní Město – start: 10:00 – terén: smíšený les, členitý terén, místy skalky – přihlášky do 11. června -
Veteraniáda ČR (STE)
Veteraniáda ČR (STE)
–
24. 6. 2022 – 26. 6. 2022sprint –centrum: Litovel – start: 17:00 – vedoucí: Libor Robotka – ubytování: penzion – terén: historická městská zástavba, přilehlé parky, přilehlé sídliště. Běžecký podklad: asfaltové cesty/beton, kamenná dlažba, trávník – přihlášky do 11. června
klasická trať –centrum: Horní Město – start: 11:00 – terén: smíšený les, členitý terén, místy skalky – přihlášky do 11. června
krátká trať –centrum: Horní Město – start: 10:00 – terén: smíšený les, členitý terén, místy skalky – přihlášky do 11. června -
Mapový trénink (všichni)
Mapový trénink (všichni)
–
29. 6. 2022Brno, Pisárky (u hotelu Myslivna) – sraz: 16:15 – mapa: Myslivna – typ tréninku: mobil-O + lesní sprint + microsprint – doprava: autobusem 52, 68 na zastávku „Šárka“ – přihlášky (dorost+) do pondělí 27. června – vedoucí: Kamila Tachovská, Michaela Zřídkaveselá a Libor Zřídkaveselý