Události na Červen 2022
PoPondělí | ÚtÚterý | StStředa | ČtČtvrtek | PáPátek | SoSobota | NeNeděle |
---|---|---|---|---|---|---|
30. 5. 2022
|
31. 5. 2022
|
1. 6. 2022(2 events)
16:15: Mapový trénink (žactvo)16:15: Mapový trénink (žactvo) – Brno, Starý Lískovec (ZŠ Bosonožská) – sraz: 16:15 – mapa: Starý Lískovec – typ tréninku: sprint + sprint + sprintové variace – doprava: tramvají 6, 8 na zastávku „Dunajská“ – vedoucí: Kamila Tachovská a Michaela Zřídkaveselá 16:30: Mapový trénink (dorost+)16:30: Mapový trénink (dorost+) – Ochoz u Brna (parkoviště Pod Hádkem) – sraz: 16:30 – mapa: Skalka – typ tréninku: seběhy – přihlášky do pondělí 30. května – doprava: osobními auty – vedoucí: Libor Zřídkaveselý |
2. 6. 2022
|
3. 6. 2022
|
4. 6. 2022
|
5. 6. 2022
|
6. 6. 2022
|
7. 6. 2022
|
8. 6. 2022(1 event)
16:15: Mapový trénink (všichni)16:15: Mapový trénink (všichni) – Brno, Veselka (Bosonožský hájek) – sraz: 16:15 – mapa: Veselka – typ tréninku: hvězdice + scorelauf + one man relay + one man relay – doprava: autobusem 52 na zastávku „Borkovník“ – přihlášky (dorost+) do pondělí 6. června – vedoucí: Kamila Tachovská, Michaela Zřídkaveselá a Libor Zřídkaveselý |
9. 6. 2022
|
10. 6. 2022
|
11. 6. 2022
|
12. 6. 2022
|
13. 6. 2022
|
14. 6. 2022
|
15. 6. 2022(2 events)
16:15: Mapový trénink (žactvo)16:15: Mapový trénink (žactvo) – Brno, Bystrc (U křivé borovice) – sraz: 16:15 – mapa: Chvalkovka – typ tréninku: linie + linie se shluky + COB s chybějící kontrolou – doprava: tramvají 10 na zastávku „Ečerova“ nebo autobusem číslo 52, 54 na zastávku „Ruda“ – vedoucí: Kamila Tachovská a Michaela Zřídkaveselá 16:30: Mapový trénink (dorost+)16:30: Mapový trénink (dorost+) – Neslovice (ulice Lesní) – sraz: 16:30 – mapa: Knížecí les – typ tréninku: kombotech – přihlášky do pondělí 13. června – doprava: osobními auty – vedoucí: Libor Zřídkaveselý |
16. 6. 2022
|
17. 6. 2022
|
18. 6. 2022
|
19. 6. 2022
|
20. 6. 2022
|
21. 6. 2022
|
22. 6. 2022(1 event)
17:00: Mapový trénink (všichni)17:00: Mapový trénink (všichni) – !!! POŘÁDÁME !!! Brno, Líšeň – sraz: 17:00 – mapa: Hornek (1:10 000, E=5m) – Mistrovství Jihomoravského kraje ve štafetách – doprava: zvláštním autobusem v 16:00, 16:20 a 16:40 od Zetoru – vedoucí: Kamila Tachovská – start: 17:15 – návrat okolo 19:30 |
23. 6. 2022
|
24. 6. 2022
|
25. 6. 2022
|
26. 6. 2022
|
27. 6. 2022
|
28. 6. 2022
|
29. 6. 2022(1 event)
16:15: Mapový trénink (všichni)16:15: Mapový trénink (všichni) – Brno, Pisárky (u hotelu Myslivna) – sraz: 16:15 – mapa: Myslivna – typ tréninku: mobil-O + lesní sprint + microsprint – doprava: autobusem 52, 68 na zastávku „Šárka“ – přihlášky (dorost+) do pondělí 27. června – vedoucí: Kamila Tachovská, Michaela Zřídkaveselá a Libor Zřídkaveselý |
30. 6. 2022
|
1. 7. 2022
|
2. 7. 2022
|
3. 7. 2022
|